Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są po wieczornej Mszy św. w katedrze, a w niedzielę o godz. 18.30.

Nowenna Pompejańska odbędzie się jutro /w poniedziałek/ po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie czerwcowym.

12 czerwca do naszej parafii przyjedzie młodzież z parafii Brzozdowce w Ukrainie po opieką proboszcza O. Damiana i dwojga rodziców. Mieszkać będą w starej plebani, a podczas pobytu zwiedzą okolice Kamienia Pomorskiego i Szczecin. Rodzina Brzozdowiecka i Caritas dzisiaj prowadzi zbiórkę dobrowolnych ofiar na utrzymanie naszych gości. Pobyt trwać będzie do 23 czerwca.

W środę, 13 czerwca, będziemy obchodzić Dzień Fatimski, po wieczornej Mszy św. przejdziemy do kościoła mariackiego na modlitwę różańcową.

Zostały zamontowane nowe witraże: ku czci św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej oraz św. Ottona – patrona naszej parafii. W najbliższym czasie zostanie jeszcze zamontowany witraż ku czci św. Jana Chrzciciela patrona naszej katedry.

15 czerwca rozpoczynamy 54 Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej. Koncert odbędzie się o godz. 19.00. Bilety będą do nabycia przed koncertem.

Dziękujemy za ofiary na potrzeby parafii i Caritas.

 

%d bloggers like this: